Home » Forivia » Kendi İşini Kur, Farkını Yarat!

Kendi İşini Kur, Farkını Yarat!

network-marketing-Forivia, kelimenin tam anlamı ile sağlıklı yaşam demektir.
Kurucularımız Caner Bey ve Selim Bey hayatlarını tüm dünyanın daha sağlıklı yaşayabilmelerine adadılar.
Kanıtlanmış ürünleriyle ve ücretsiz danışmanlığıyla yola çıkan Forivia firması, müşteri potansiyelinin sürekli büyümesinin ardından part-time yada full time işe ihtiyacı olan herkese hiç risk almadan iş kurabilme imkanı sundu. Böylece Forivia network marketing sisteminde öncü bir firma haline geldi.
Forivia Network Marketing sistemi geniş ürün yelpazesiyle şirkete üye olan kişilerin işini kolaylaştırmaktadır. Takı, giyim, aksesuar, mikro fiber temizlik ürünleri ve mutfak gereçleri gibi tamamen doğal ürünlerden oluşan geniş bir pazarı vardır.
Forivia doğal kozmetik ürünlerindeki kalitesini İtalya’nın en ünlü kozmetik markası olan Bottega Verde ile iş birliği yaparak kanıtlamıştır.

  Forivia Çalışma Sistemi

1)Büyük Avantaj: Şirketimize üye olduğunuz an ürünlerimizi %33 indirimle kullanmaya başlarsınız. Yani kendi ihtiyacınız olan tüm ürünleri %33 daha ucuz alarak kazanmaya başlarsınız.

2)Sıcak Para: Kendi kullandığınız Forivia ürünlerinin kalitesini fark eden çevrenizdekilerin siparişleri ile %33 kâr elde edersiniz.

3)Kariyer Basamakları: Çevrenizdekilerin Forivia ailesine katılmalarına yardımcı olduğunuzda %10 ile %100 arası prim basamaklarından ulaştığınız seviyelerin karşılığını kazanırsınız.

4)Ekstra Kazançlar: Forivia şirketi çalışanları daha iyi motive edebilmek adına sürekli yenilenen mükemmel kampanyalar sunmaktadır. Siz de Forivia üyesi olduğunuz anda sunulan bu ekstra kazançlardan dilediğiniz zaman yararlanma hakkına sahip olursunuz.

Kısacası Forivia Çalışma Sisteminde: Hayalinizdeki PARA, SAĞLIK dolu bir yaşam, SEYAHAT özgürlüğü, samimi DOSTLUK, her an EĞLENCE, en üst seviye KARİYER ve KİŞİSEL GELİŞİM bulunmaktadır.
Tüm bu olağanüstü kazanç sisteminden yararlanmaya başlamak için tek yapmanız gereken hemen ÜCRETSİZ online başvuru linkine tıklayarak Forivia distribütörü olmaktır.

forivia
, , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anti-Spam Quiz:

Bu Site Forivia Bağımsız Temsilci Sitesidir.Forivia Resmi Sitesi Değildir site ekle site ekle Lider100.Com Yandex.Metrica