Home » Evde İş İmkanı » Evde Turşu İşi

Evde Turşu İşi

Evde turşu yaparak para kazanmak işi ile siz de evde para kazanabilirsiniz.

Turşu yapmayı biliyorsanız, aileniz için hali hazırda turşu hazırlıyorsanız evde turşu yapma işi sizin için kârlı bir gelir kapısı olabilir.

Bugün hemen her şeyin turşusunu satın alabiliyorsunuz. Günümüzde insanlar genellikle çalışmaktan bu gibi işlere vakit ayıramadığı için siz kendiniz bunu fırsata çevirebilir ve evde ürettiğiniz turşuları satabilirsiniz.

Evde yapacağınız turşu, marketlerde satılan turşulardan lezzet ve kalite olarak çok daha iyi olacağı için bu konuda sizin her zaman bir alıcınız olacaktır. Evde hazırladığınız birbirinden nefis turşulardan para kazanmak için illa bir firmayla çalışmak zorunda değilsiniz. Bu turşuları istediğiniz türde hazırlayabilir ve satışa sunabilirsiniz.

Turşu herkesin yapabileceği bir iş olsa da iyi bir turşu yapmak yetenek gerektirir. Hazırladığınız turşuların lezzeti kulaktan kulağa yayıldıkça müşterileriniz de artacaktır.

Evde hazırladığınız turşuları her türde yapabileceğinizi söylemiştik. Burada yapacağınız turşuyu mevsimine göre belirlemekte fayda var. Turşusunu yapacağınız sebze veya meyveyi mevsiminde alırsanız hem ham maddeyi daha ucuza almış olursunuz hem de bu sebze ve meyveler mevsiminde aldığınız için turşunuz daha lezzetli olur.

Hazırlamış olduğunuz turşuları size yakın olan dükkanlara, lokantalara satabilirsiniz. Bununla birlikte Facebook’ta bir grup açabilir, özenle hazırladığınız turşu kavanozlarını instagram’da paylaşabilir ve sosyal medya üzerinden pazarlamanızı da yapabilirsiniz.

Yaz sonunda aldığınız sebze ve meyvelerle hazırladığınız turşuları sadece etrafınızda sizin turşunuzu yemek isteyen eş, dost, akraba ve tanıdıklara turşu kavanozlarınızı satarak önemli bir gelir elde edebilirsiniz.

forivia
, , , , , ,

commentscomments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anti-Spam Quiz:

Bu Site Forivia Bağımsız Temsilci Sitesidir.Forivia Resmi Sitesi Değildir site ekle site ekle Lider100.Com Yandex.Metrica