Home » EK İŞ » Evde Nikah Şekeri İşi

Evde Nikah Şekeri İşi

Güzel-Nikah-ŞekeriEvde Nikah Şekeri İşi

Evde nikah şekeri yapmak ve satmak işi yıllardır özellikle ev hanımlarının en çok aradığı evde iş imkanlarından birisidir.

İşsizliğin ve insanların daha fazla para harcama isteği nedeni ile insanlar artık daha fazla işlere bakmaya başlar oldular. Sadece kendi işleri değil aynı zamanda yapacakları ek işlere de fazla ilgi göstermeye başlayan insanlar özellikle evlerinde oturarak yapabilecekleri daha basit ve güzel işlere göz atıyorlar. Özellikle internet üzerinde bir çok şirketin ilan vermesi ve ek gelir veriyorum demesi birçok kişiyi harekete geçirmiştir. Özellikle ev hanımlarının evlerinde boş zamanlar geçirmesi kendileri tarafından da fark edilmiş ve en azından günün belirli saatlerinde bu işlere kendilerini vermektedirler. Özellikle evlerinde küçük çocuğu olmayan bayanlar ek iş yapmak için şirketlerden sürekli telefon bekliyorlar. Yapacakları işleri kendileri daha önceden seçip bazı firmalara numaralarını bırakıyorlar. Bu firmalarda iş çıktığı zaman bu kişileri arıyor ve hatta evlerine kadar gidip işlerini teslim ediyor. Bu sayede daha evlerinden dışarıya adım bile atmadan kolayca para kazanabiliyor ve birçok dert ile uğraşmıyorlar.

Evde ek iş yapmanın en büyük artısı ise sizlerinde bildiği üzere evden çıkmıyor olmaktır. Ne patron, trafik ne de geç kaldım derdi olmadan kolayca istediğiniz şekilde çalışabilecek ve para kazanabileceksiniz. Üstelik çevrenizdeki kişilerin sizlerin çalıştığınızdan haberi bile olmayacaktır. Böylece kendinize gizli bir ek gelir elde edebileceksiniz. Peki, evde ek iş yapmak için hangi işleri tercih edebilirsiniz? Ya da hangi işi tercih etmeniz sonucunda daha rahat bir şekilde para kazanabilirsiniz?

Bizlerin sizlere şiddetle önereceği ve özellikle de bayanların rahatlıkla yapabileceği iş, evde nikah şekeri işi olacaktır. Çünkü bayanları yakından ilgilendiren ve ayrıca bayanların bu tarz yumuşak işlere daha yakın olduğunu düşünecek olursak, bayanların bu işlerden çok para kazanmaması içten bile değildir. Özellikle bizlerin tavsiye ettiği bir iş olan evde nikah şekeri işi, kazanç olarak da fena para vermemektedir. Hazırladığını şekerler başına ortalama 5 ila 25 kuruş kazanabilirsiniz.Eve nikah şekeri veren firmalar sizlere zaten birkaç örnek vereceklerdir. Sizlerde bu örneklere bakarak şekerleri hazırlayabileceksiniz. Bu arada ki en önemli şey, örneklerin değerinin ne kadar olduğudur. Kimi örneklerin değer 5 kuruş iken kimilerinin 25 kuruş olabilir. Pahalı olanlar elbette sizleri birazcık zorlayacaktır ancak; sonunda ise güzel bir para kazanmanız mümkündür. Genellikle bir ay içerisinde eğer iyi çalışırsanız ortalama 1000 – 1500 TL arasında bir para kazanabilirsiniz. Bu parayı sadece evde oturduğunuz yerden kazandığınızı düşünecek olursak, dışarıda çalışan kişilere göre çok ama çok kazançlı bir işe sahip olacaksınız. Özellikle eve nikah şekeri işi veren firmalar bu işi yapacak olan kişilerin ellerinin hızlı olmasını istiyorlar. Bu durum hem onların işine yararken hem de aynı zamanda bu işi yapan kişinin işine yarayacaktır. Çünkü kişi ne kadar hızlı bu işi yaparsa o kadar çok para kazanma ihtimali artacaktır. Yukarıda vermiş olduğumuz rakamı artırmak yine sizin elinizdedir. Eğer çok iş gelirse bu rakamı 3000 TL civarlarına kadar çekebilirsiniz.

NİKAH ŞEKERİ ÜRETİMİ NASIL OLUR?

Nikah şekeri yapımında gerekli malzemelerimizi 3 kısma ayırabiliriz. Bu sayede hem anlatımı basitleştirmiş olur hem de sizin daha iyi anlamanızı sağlarız. Bu malzemelerimiz: üretim malzemeleri, yardımcı malzemeler ve ana objelerdir.

1) Üretim Malzemeleri: Üretim malzemelerimizin içerisinde yapıştırmak için sıcak silikon tabancası, püsküllenmeyi önlemek adına kurdele kesme makinesi, makas, fiyonk ve havya malzemelerimiz arasında yer almaktadır.

2) Yardımcı Malzemeler: Tüller, mıknatıs, lavanta, kurdele, yapıştırıcılar ve ekstra süs malzemeleri kullanılmaktadır.

3) Ana Objeler: Nikah şekerimizin ön planında hangi malzeme olacaksa o malzemelere ana objeler deriz. Nikah şekeri için ana objeleri sizlere firmalar verecektir. Eğer firmalar size vermezler ise kendiniz çevrenizde bulunan mağazalardan alabilir ya da eğer isterseniz daha basitleştirerek internetten sipariş verebilirsiniz.

EVLERE NİKAH ŞEKERİ İŞİ VEREN FİRMALAR VE GERİ TESLİM ALMA

Evde nikah şekeri işi yapmaya karar verirseniz, evlere nikah şekeri işi veren firmalardan alacağınız birkaç örnek ile hemen işe başlayabilirsiniz. Eve bu işi alanlar ilk olarak bir kutu içerisinde bir örnek göreceklerdir. Bu örnek işlere bakarak diğer alttaki işlere bakabilir ve o işleri de bu örneğe göre yapabilirsiniz. İşler genellikle 100 adet olacak şekilde gelirler. Bu teslimatları yapmak için biraz hızlı olmalı ve işi hemen kaparak başlamalısınız. İşleri örneğe göre yapmanızın ardından ise hazır bir hale getirerek yine aynı şekilde geri vermeniz gerekmektedir.

ÖDEME İŞLEMİ: Ödeme işlemi elbette siz işi hazırladıktan sonra verilecektir. Genellikle ödemeleri hazırladığınız iş ve ürün sayısına göre vermektedirler. Örneğin hazırladığınız ürün başına 10 kuruş alabilirsiniz. Böylece evde nikah şekeri işi sayesinde eğer isterseniz çok büyük paralar kazanabilirsiniz. Evde nikah şekeri işisırasında kazanmanızda herhangi bir limit yoktur. İlk başlarda da dediğimiz gibi eğer eliniz hızlı ise çok ciddi paralar kazanabilir ve çok daha iyi bir gelire sahip olabilirsiniz. Bunun sadece sizin elinizde olduğunu hatırlatır ve bu işe alışkın olmanızın çok iyi olacağını söyleyebiliriz. Evlere nikah şekeri işi veren firmalarhakkında detaylı bilgi almak için arama motorlarına bakabilir ve kendi şehrinize bulunan firmalar ile görüşebilirsiniz.

NİKAH ŞEKERİ İŞİ VEREN FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR?

Nikah şekeri işi veren firmalarla iletişim kurmak isteyenler isterlerse, kendi internet siteleri üzerinden telefonlarını öğrenebilirler ve telefonla arayabilirler. Aynı zamanda sosyal ağlar üzerinden de isterseniz iletişim kurabilirsiniz. Bu sayede firma yetkilileri ile direk iletişim kurmuş olursunuz. Aynı zamanda eğer isterseniz aşağıda bulunan yorum kısmında adınızı soyadınızı yazarak yorum bırakabilirsiniz. E-mail adresinizi de vererek sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz. Fakat aşağıda yorum bulunan kısma adres ve telefon numarası gibi bilgilerinizi vermemeniz rica olunur. Çünkü nikah şekeri işi için bırakacağınız yorumlar herkese açık olacağı için herkes tarafından görünecektir. Bu nedenle de yorum kısmına özel bilgilerinizi yazmamanız rica olunur.

ÖNEMLİ NOT: Not olarak lütfen tekrardan uyarmak istiyoruz ki, kesinlikle telefon ve ev adresi gibi bilgilerinizi yazmayınız. Çünkü herkese açık olduğu için bu özel bilgiler herkes tarafından görülebilmektedir. Bu tarz bilgilerin verilmesi ve rahatsız edilmeler karşılığında sitemiz kesinlikle bir sorumluluk almayacaktır.

Bizler site olarak sizleri sadece nikah şekeri işi veren firmalar ile buluşturmayı hedefliyoruz. Bu sebepten dolayı sitemiz kesinlikle bir iş vaat etmemektedir. Eğer sizlerde isterseniz, aşağı kısma hangi işi yapmak istediğinizi yazabilir ve bu işleri bulma da etkili bir rol oynayabilirsiniz. Üstelik vereceğiniz e-mail adreslerinin de güncel olması ve kontrol ediliyor olması son derece önemlidir. Aynı zamanda Facebook ve Twitter sayfalarımızı da güncel olarak takip etmeniz sizin hayrınıza olacaktır. Çünkü buralardan da bizden bilgi alabilir ve belki de kendinize güzel bir iş bulabilirsiniz.

forivia
, , , , , , , , , ,

commentscomments

 1. yasemin bulut diyor ki:

  merhaba bn alanyada oturuyorum .evde nikah şekeri vb iş yapmak istiyorum bu işe ihtiyacım . yardımcı olursanız sevinirim .

 2. sevda demir diyor ki:

  öğrenciyim bu işe ihtiyacım var ıspartada okuyorum

 3. Yurdanur diyor ki:

  Acil ihtiyacım var….
  Merhaba İstanbul Bahçelievlerde oturmaktayım bir çocuğum olduğu için çalışamamaktayım evde ek iş aramaktayım davetiye poşet karton katlama, nikah şekeri yapımı, kına paketleme vs. gibi işler aramaktayım. dönüş yaparsanız sevinirim. teşekkürler.

 4. aysun diyor ki:

  nikah şekeri kına paketleme v.s yapabilirim cok ıhtıyacım var bu işe dönüş yaparsanız cok sevinirim…

 5. betül kurt diyor ki:

  mrb
  evde nikah şekeri işi yapmak istiyorum.

 6. songül diyor ki:

  EVDE YAPABİLECEĞİM EK İŞ NİKAH ŞEKERİ PAKETLEME KINA POŞETLERİ .,izmirde oturuyorum cevap bekliyorum

 7. nazlı aydın diyor ki:

  düzcede yaşıyorum nasıl yapabilirim. elm_nazlm_1992@hotmail.com

 8. yaren diyor ki:

  ALANYA TOSMUR.. LÜTFEN ARAYIN EK İŞİ ACİLL 0507 198 84 03

 9. nalan diyor ki:

  Merhaba. Evde nikah şekeri işi yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. nurhancanoz@hotmail.com

 10. Deniz diyor ki:

  Ankara’da yaşıyorum, şimdiye kadar paketleme ve süsleme işleri yaptım Paketleme işi veya el emeği gerektirecek diğer işlere elim epey yatkındır, hızlı yapabilirim. İş yoğunluğuna göre ekibimle veya tek kişi çalışabilirim.

 11. habibe erkol diyor ki:

  merhaba ben de ek iş aramaktayım sitede davetiye katlama işini gördüm .Çalışmak istiyorum yardımcı olur musunuz.İstanbul tuzlada ikamet etmekteyim acil ek işe ihtiyacımız var.

 12. nurşah diyor ki:

  merhaba
  tekirdağ çorluda ikamet etmekteyim evde yapabiliceğim iş aramaktayım acill

 13. NURİYE diyor ki:

  yaratıcılık gerektiren;

  HER TÜR EL BECERİSİ İŞİ YAPARAK PARA KAZANMAK İSTİYORUM.

 14. Nermin diyor ki:

  EVDE İŞ İMKANLARINDAN FAYDALANMAK İSTİYORUZ 2 KİŞİYİZ İZMİR BUCA DA İKAMET ETMEKTEYİZ

 15. akkız diyor ki:

  meraba evde ek iş yaparak para kazanmak istiyorum

 16. Zerrin diyor ki:

  Ek gelire ihtiyacım var bana ulaşın lütfen

 17. Güllü diyor ki:

  Dönüs yaqparsaniz sevinirim..

 18. Enis Genç diyor ki:

  Alanyada yaşıyorum evde nikah şekeri yapımı , davetiye-kese kağıdı katlaması işlerini yapmak istiyorum

 19. fatma diyor ki:

  düzenli çalışırım fatmanurcalisir91@gmail.com

 20. esma diyor ki:

  ankarada oturuyorum ek iş yapabilecek uc kişiyiz. grup olarak da bireysel de yapabiliriz. cevap bekliyorum.

 21. Sümeyye diyor ki:

  Merhaba evde ek iş yapmak istiyorum. İstanbul Pendik’te oturmaktayım. Bana ulaşabilirseniz çok memnun olurum. Sümeyye Sayar

 22. Mesut diyor ki:

  Annemin ve kız kardeşimin evde yapacagı iş arıyorum paketleme vs. gibi ulaşırsanız sevinirim.

 23. selen diyor ki:

  nikah şekeri yapabilirim lütfen ulaşın bana ulaşabilceiğim bi numara bulamadım.05320689256

 24. emine diyor ki:

  evde işe ihtiyacim varulaşırsanız sevinirim

 25. hilal çiçek diyor ki:

  4 kişiyiz.İstanbul Kartal Soğanlıkta ikamet ediyoruz. evde iş imkanlarından yararlanmak istiyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anti-Spam Quiz:

Bu Site Forivia Bağımsız Temsilci Sitesidir.Forivia Resmi Sitesi Değildir site ekle site ekle Lider100.Com Yandex.Metrica