Home » EK İŞ » Evde Katalogla Satış İşi

Evde Katalogla Satış İşi

Özellikle ev hanımlarının ilgi odağındaki bu evde iş fikri ile ek gelire sahip olabilir, yada kendi işinizi kurabilirsiniz. Ev hanımlarına kariyer yapma şansı veren bu iş fikrinin detayları için makalemizin devamını okuyun.

Evde katalogla satış işi, genel olarak doğrudan satış ismiyle bilinmektedir. Daha önceleri bu işi yapan birçok kozmetik firması bulunmaktaydı. örneğin avon, bu sektörde bugüne dek bir çok ev hanımına ciddi paralar kazandırmış firmalardan biridir. Son zamanlarda yerli sermayeye verilen önemle birlikte bir çok ev hanımı katalogla satış işinde yerli firmaları tercih etmeye başladı. Elbette sektörün gelişmesiyle birlikte de sadece kozmetik değil, bir çok alanda ev hanımları kendi işlerinin patronu olmaya başladılar. Yerli sermayede iç giyim sektöründeki liderliği ile tanınan Anıl iç giyim, katalogla satış sektöründe de liderliği hedefliyor. Piaff networking ismi ile doğrudan satış piyasasında sesini duyuran Anıl iç giyim, son zamanların popüler tekstil doğrudan satış firmaları arasında.

Peki Piaff Networking’den nasıl kazanç sağlayacaksınız?

Piaff networking her doğrudan satış firmasında olduğu gibi katalog yardımı ile kar etmenizi sağlıyor. Birçok firmaya göre kar marjı elbette çok daha fazla. Ürünlerin satışlarından %30-%40 ve kimi zaman %50 civarı kazanç sağlayabilmenizin sebebi de üretici firma olması. Anıl güvencesi ile bu ürünlerin satışını gerçekleştirirken kendi ekibinizi kurarak ciddi gelirler de elde edebiliyorsunuz.

Piaff networkingde ekip prim kazancı 5 kademeden oluşan network marketing sisteme dayalı olarak çalışmaktadır. Sıfır sermaye ile girip ücretsiz kayıt yaptıktan sonra üyelerinizin satışları size %5 prim kazandıracak. Üyelerinizin yaptığı üyelerden de kazandıran piaff networkingde 5 kademeden prim kazanmanız mümkün.

  1. kademe üyelerinizden %5
  2. kademe üyelerinizden %4
  3. kademe üyelerinizden %3
  4. kademe üyelerinizden %2
  5. kademe üyelerinizden %1 prim kazanacaksınız.

Siz de Piaff Networking’e Hemen Ücretsiz Üye Olmak İçin Burayı Tıklayın

Piaff networkingde aynı zamanda kariyer yapma şansınız da bulunmakta. Ekibiniz büyüdükçe ve üyeleriniz de sizin gibi geliştikçe farklı kariyer seviyelerine yükselebiliyor ve ciddi gelirler elde edebiliyorsunuz. Piaff kariyer sisteminde her kariyer atlayışınızda ekstra bonuslar kazanıyor ve hatta araba ödülü gibi ciddi ödüllere de ulaşabiliyorsunuz.

Siz de piaff networking’in ücretsiz üyelik avantajını kaçırmayın, hemen sıfır sermaye ile kendi işinizi kurun…

www.piaffnetworking.com

 

 

forivia
, , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anti-Spam Quiz:

Bu Site Forivia Bağımsız Temsilci Sitesidir.Forivia Resmi Sitesi Değildir site ekle site ekle Lider100.Com Yandex.Metrica