Home » EK İŞ » ERSAĞ

ERSAĞ

Ersağ, evde çalışarak ek gelir elde edebileceğiniz bir ek iş firmasıdır. Evde iş imkanı olarak yapabileceğiniz Ersağ üyelik işlemi ücretsizdir. Ersağ işine sıfır sermaye ile başlayabilirsiniz. Yani bu işte risk yok. Bu iş imkanını denediğinizde ne kadar yüksek gelir elde edilebileceğini daha işin başında anlayacaksınız. Ancak biz şimdiden bu iş imkanını sizlere tanıtalım.

Ersağ kazanç modelinde ücretsiz üye olduktan sonra bir çok farklı yolla para kazanmanız mümkün. Bu yolların ilki, tüm ağ pazarlama firmaları için geçerli olan ucuza günlük ihtiyaçlarımızı almamızdır. Unutmayınki hepimiz birer müşteriyiz. Yani ev temizlik ürünleri, kozmetik ürünleri gibi zorunlu alışverişleri hepimiz yaparız. Peki kaçımız bu ürünleri toptan fiyatına alıyor? Peki toptan fiyatına alıp da üzerine sırf daha önce alışveriş yaptık diye indirimler eklenerek kazancımız artıyor mu? Bu iş ile mümkün. Ersağ’dan kendiniz için yapmış olduğunuz alışverişleri toptan fiyatına alacaksınız. Bir de üzerine o ayki hediye ürünleri kazanacaksınız. Ulaştığınız her üyelik derecesinde ise ürünleri toptan fiyatından bile daha ucuza alabileceksiniz. Dışardan kalitesiz, kimyasal içererek hayatımızı tehlikeye sokan ürünleri almak mı, kendi mağazanızdan toptan fiyatına, doğal ham maddeler içeren sağlık bakanlığı onaylı (izinli demiyorum onaylı!) ürünleri almak mı?

İşin kazanç planının ikici aşaması ise bu ürünleri satarak sıcak satış karı elde etmenizdir. Ersağ’ın ilk siparişinize ücretsiz olarak ekleyeceği katalog ile çevrenize bu kaliteli ürünleri sattığınızı düşünün. Ürünleri katalog fiyatından satacak, toptan fiyatıyla satın alacaksınız. Böyleee anında bir sıcak satış karı da elde etmiş olacaksınız. Bununla da sınırlı değil.

Ersağ işinizi geliştirebilir, ekip kurabilirsiniz. Böylece ersağa kendi referansınızla yaptığınız üyelerin satışları, onların üyeleri, üyenizin üyesinin üyesi bile sizin ekip cironuzu etkileyeceğinden siz Ersağ tarafından bir kez daha ödüllendirilerek extra primler kazanacaksınız. Bu yüksek prim sistemi ile evinizde kendi işinizin sahibi olacak, Türkiye’nin dört yanından yapılan alışverişlerle ciddi primler kazanabileceksiniz.

Fazla düşünmeye gerek yok. Hemen Ersağ bağımsız temsilcisi olun, sponsorunuz sizi arayarak tüm bilgileri iletsin.

Ersağ Ücretsiz Üyelik İçin Burayı Tıklayın

 

 

 

 

forivia
, , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anti-Spam Quiz:

Bu Site Forivia Bağımsız Temsilci Sitesidir.Forivia Resmi Sitesi Değildir site ekle site ekle Lider100.Com Yandex.Metrica