Home » EK İŞ » El İşi Modellerinizi Satın

El İşi Modellerinizi Satın

el işi satışEvde iş imkanı fikirlerinden özellikle bayanların ilgisini çeken bir iş fikri, evde yaptığınız el işi modellerini internet üzerinden satmak. Peki elde yaptığınız el işlerini nasıl satacaksınız? Evde hangi el işi modellerinin satışı daha kolay olmaktadır? Bu makalemizde el emeği ürünlerinizi nasıl değerlendireceğinizi öğreneceksiniz.

Bayanların bir çoğu el işi yeteneklerini değerlendirmek istiyor, ancak satacak uygun ortam bulamıyorlar. Bayanlara iş organizasyonu bu eksiği fark edip daha önceden düzenlemiş olduğu sipariş sistemini geliştirdi ve bayanlar için ücretsiz bir ilan sistemi oluşturdu. Bu vesile ile bir çok ev hanımı evde yapmış olduğu; takı, aksesuar, kurdele nakışı, boncuk işi, kasnak işi, ahşap, seramik, oyuncak, nikah şekeri, bebek şekeri, dekorasyon ürünleri gibi birçok el emeği ürününü ücretsiz olarak yayınlayıp yüzlerce kişiye ulaştırma imkanına kavuşacak. İlan sisteminin ücretsiz olması da, ilgi çeken bir başka faktör. Hatta siteden kendinize ait bir mağaza da açma imkanınız var. Normalde ücretli olan mağaza açma işlemi, kısa bir süre için ücretsiz olarak onaylanmakta. Bu fırsatı kaçırmamak için hemen üye olun.

HEMEN ÜCRETSİZ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLA

Peki evde iş imkanı olarak yapılan el işi modeli satışında en fazla tercih edilen ve satışı kolay ürünler hangileri?

Dönemsel olarak değişse de birçok kişi fabrika yapımı ürünler yerine el yapımı ürünleri tercih ediyor. Bu ürünlerden şu an en fazla aranan, salon takımı modelleri, nikah şekeri, kasnak işi, el örgüsü ürünler, ev dekorasyon ürünleri, dantel gibi ürün kategorileri. Zaten sizler için sistemde en fazla tercih edilen kategoriler şimdiden açılmış durumda…

 

Ürünlerimi nasıl eklerim?

Bayanlara iş sipariş sisteminde http://siparis.bayanlarais.org adresine tıkladığınızda İLAN VER butonunu göreceksiniz. Bu Butona tıkladığınızda sistem sizi adım adım nasıl ekleyeceğiniz konusunda yönlendiriyor. Önemli olan ürün açıklamalarınızı mümkün olduğunca detaylı ve ürünlerinizin fotoğrafını farklı açılardan çekip yüklemeniz. Kısacası kendinizi bir müşteri gibi düşünün ve ilanınızda fotoğraf, fiyat, açıklama gibi bölümleri buna göre doldurun. Özellikle ürünlerinize kolay ulaşılması için doğru kategoriye eklediğinize emin olmalısınız.

BAYANLARA İŞ ORGANİZASYONU ÜCRETSİZ İLAN SİSTEMİNE ULAŞMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN!

forivia

commentscomments

  1. Evden iş yaparak para kazanmak için verdiğiniz bilgilerden dolayı çok teşekkür ederim. Emeğinize sağlık.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anti-Spam Quiz:

Bu Site Forivia Bağımsız Temsilci Sitesidir.Forivia Resmi Sitesi Değildir site ekle site ekle Lider100.Com Yandex.Metrica