Home » EK İŞ » Ek Gelir Getiren İşler

Ek Gelir Getiren İşler

yeni iş fırsatıEk gelir getiren işler yazımızı okuyorsanız, ek iş aramaktasınız. Ek iş arayışınız belki yeni başladı belki de uzun zamandır ek gelir getiren işler için sürekli takip halindesiniz. Hangi durumdasınız bilemiyoruz fakat ek gelir getiren işler yazımızı okuyarak ek iş bulabileceğinizi düşünüyoruz.

Hanımların ilgisini çeken ek gelir getiren işler üzerinde durarak başlayalım istiyoruz. Ev hanımları evlerinde ek gelir elde edebilecekleri işler yapabilmektedir. Son yıllarda hanımlar satış alanındaki işleri evlerinden yaparak para kazanmanın hazzını yaşar oldu. Evde satış, zorunlu iş saatlerini kapsamadığından hanımların ek gelir getiren işler içinde en çok tercih ettikleri işler arasına girdi. Neden evden satış yöntemi, sorumuza hanımlar; gelirinin iyi olduğunu, çalıştıkları kadar kazandıklarını, istedikleri zamanlarda çalıştıklarını, evden çalışırken gezerken de satış yaparak para kazanmaya devam ettikleri yanıtlarını verdi.

Dışarından bakıldığında karlı bir iş gibi görünmese bile, hanımların tecrübeleri tam aksini kanıtlar nitelikte öyle değil mi?

Ek gelir getiren işler içinde hangi satış kanallarından memnunsunuz dediğimizde ise hanımlar katalogla satışı anlata anlata bitiremediler. Hangi markalar kaliteli ürün ve temsilcilerine iyi para kazandırmakta diye sorumuza ilave yaptık ve hanımlar birkaç marka üzerinde yoğunlaştılar. Bu markalar ise Modellife ve Forivia olarak karşımıza geldi.

Forivia her kadının ilgisini çeken ürünleri kataloglarıyla hanımlarla buluşturuyor denildi. Süslenmeyi sevenlere takı ve kozmetik, ev işleriyle ilgilenenlere temizlik ürünlerinden bezlere kadar kaliteli ürünleri sunması Forivianın en büyük artıları olarak temsilcilerin dilinde diyebiliriz.

Temsilcilerin Forivia’dan memnuniyeti bu yazı ile sınırlanamaz derecede yüksek. Sitemiz bu memnuniyet karşısında Forivia’da temsilci olmak isteyen hanımlar için ücretsiz üyelik avantajını ziyaretçilerine tanımak istedi. Sizlerde Forivia katalogla satış kanalı dâhilinde temsilci olmak arzusunda iseniz temsilci işlemlerinizi sitemizden yapabilirsiniz.

 

forivia
, , , , , ,

commentscomments

 1. Buse Deniz diyor ki:

  Türkiye’nin en büyük eğitim network ağı Kigef size büyük kazanç fırsatları sunuyor. Hacettepe Üniversitesi, Kigeder (Kişisel Gelişim Derneği) ve ipdact onaylı uluslar arası geçerlikte sertifikalı kişisel gelişim ve koçluk eğitimleri ile hem kendinizi geliştirip eğitmen yada koçluk yapabilir hem de bu eğitimleri tavsiye ederek yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Aile Koçluğu, Yaşam Koçluğu, İlişki Koçluğu, Beden Dili, Etkili İletişim ve Sunum Teknikleri, Etkili Liderlik, Nlp, Çocuk Gelişimi ve Psikolojisi, Hafıza ve Hızlı Okuma Teknikleri eğitimleriyle ilgilendiğiniz alanlarda eğitim alabilir, eğitmen olabilirsiniz. Peki neden Kigef ile çalışmalısınız?
  • Kigef, her şeyden önce size hayaller satmaz. Alacağınız uluslararası geçerlikte, üniversite ve dernek onaylı sertifikalarla başta kendi kişisel gelişiminiz olmak üzere size ve dolaylı olarak da hayatınızdaki herkese ve en önemlisi CV’nize ve iş hayatınıza katkı sağlar.
  • Hali hazırda zaten network işi yapıyorsanız bile Kigef e-Sertifika online eğitim network hiçbir zaman diğer network işlerine rakip olarak değil, onlarda da başarılı olmanıza katkı sunabilecek güçlü kişisel gelişim araçları sunar.
  • Tamamen yasaldır, verilen tüm eğitimler ve danışmanlık hizmetleri karşılığında fatura kesilir.
  • Durmadan ürün almayı dayatmaz. Kendinize yatırım olarak ve tamamen kişisel gelişiminize katkı sağlayabileceğiniz eğitimlerle sürece başlarsınız. Bu sistemlerde aslolan işi yapmayı düşünmeseniz bile geriye size ne kaldığıdır. Kigef’de bu işi yapmasanız bile onbinlerce kişi gibi kendinizi geliştirebileceğiniz eğitimler, geçerlikte ve güvenirlikte sertifikalara sahip olursunuz. En önemlisi de yüzbinlerce insan gibi alacağınız profesyonel sertifikalarla bu alanda kendi işinizi kurabilirsiniz.
  • Kigef 6 yıldan beri onbinlerce kişiye ulaşmış ve sertifikasyon yapmıştır.
  • Kigef, kendi eğitimlerini kendisi üreten bir organizasyon olduğu için çok abartılı reklam, mağaza ve toptancı giderleri yoktur, 80’e yaklaşan eğitimleri ile çok çeşitli ve piyasa koşullarına göre (Üniversite, dernek vb. hiçbir akreditesi ve uluslararası geçerliği ve güvenirliği olmayan eğitim ve kurumlara göre) oldukça ekonomiktir.
  • % 40’a varan Level referans ücretleri, % 60 Yetkili Eğitmen Komisyon Oranları ve 10’a kadar derinlikte kazanç primleri ile daha fazla kazandırır.
  • Hacettepe Üniversitesi, Kigeder ve IPDACT onaylı Profesyonel ve akrediteli eğitim seminerleri ile siz işinizi kurarken sizi sürekli destekler ve bu alanda profesyonelleşmenize ve kendi işinizi kurmanıza katkı sağlar.
  • Çalışma saatlerinizi kendiniz planlar, kendi işinizin patronu olur, ömür boyu sevdiğiniz ve insanlara katkı sağlayabileceğiniz işi yaparsınız.
  • Ve elbette size paradan daha da fazlasını kazandırır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anti-Spam Quiz:

Bu Site Forivia Bağımsız Temsilci Sitesidir.Forivia Resmi Sitesi Değildir site ekle site ekle Lider100.Com Yandex.Metrica